Долоньки Надії

Долоньки Надії

допомога Іванівській спеціальній школі-інтернатдо дня святого Миколая


Шановні меценати,
Звертаємось до вас з благородною метою, яка несе в собі не лише великий сенс, а й надію на радість для дітей, які знаходяться в особливо складних умовах. Наша програма спрямована на збір коштів для підтримки Іванівської спеціальної школи-інтернату, що має 115 вихованців, зокрема на придбання подарунків до дня святого Миколая.
Ситуація в країні зараз викликає неабиякий стрес, особливо для тих, хто потребує нашої особливої уваги – дітей. Ми прагнемо зменшити цей стресовий вплив на їх життя, подарувавши радість та святковий настрій.
 Загальна вартість поставки подарунків становить 82 000 гривень.
Наші плани на подарунки включають у себе різноманітні іграшки, такі як конструктори, ляльки з аксесуарами, машинки та інші розвиваючі ігри, які сприятимуть не лише веселощам, а й розвитку та самовираженню дітей.
Ваша підтримка є ключовою для успішності цієї програми. Кожен внесок, будь він невеликим чи значним, допоможе зробити святковий день ще яскравішим для цих дітей, підтримає їхню психологічну стійкість та допоможе відчути тепло та підтримку спільноти.
Ми віримо, що разом ми зможемо зробити світ навколо нас кращим, починаючи з добрих справ. Завдяки вашій щедрості ми зможемо зробити велике добро для цих дітей , надіючись на майбутнє, повне світла та радості, для кожного з них.
З повагою,команда БФ БО "Долоньки Надії"

лист-звернення

Illustration

Список подарунків

Реквізити

А-БанкАКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «А-БАНК»UA393077700000026001411131925ЄДРПОУ 44 311 169КАРТКА ДО IBAN AT "А-БАНК"4323 4070 0429 0739